Ticari Yazılım

Kolay Kullanım "Birini PLATO bağımlısı yapan özellik sizce nedir ?" diye sorulsa sanırım ilk olarak verilecek cevap : "çok kolay!" dır ifadesidir. "Tanımlar", "İşlemler" ve "Raporlar" olmak üzere üçe ayrılan PLATO Ticari Programları, modüler yapı içerisinde kendine özgün bir konseptiyle sizlere kullanımı çok çok kolay olan bir ürün sunmaktadır. Bu keşfe sizde katılın !

Çok Güçlü Sağlam yapısı ve sıfır yönetim gereksinimiyle kurulum yaptıktan sonra hiçbir bakım gerektirmeden sistemin hemen çalışmasını sağlar. Böylece, bakım ve kurulum maliyetinizde ciddi oranlarda düşmeler olmakta, veri bozulmalarına harcadığınız zaman ve emek elinime edilmektedir.

Ticari Yazılım

Esnek Modelleme Dünyanın en iyi veritabanı olarak kabul edilen sql alt yapımız sayesinde, PLATO ürünlerini firmalara göre; - tek bilgisayarda yerel kullananım, - ağ (network) sisteminde uzak kullanım, - ağ (internet) kullanımı olarak, bağlantı metodlarına göre modellenerek sertifikalı uzmanlarımız tarafından da esnek bir mimari yapı hazırlanabilmektedir.

Yüksek Performans PLATO nun en önemli özelliği, inanılmaz yüksek performansla kullanıcılarımızın kullanım prestijini artırmasıdır. Performans konusunda gerçekten sektördeki en hızlı kullanım ve yönetim sistemi PLATO ticari programlarıdır.

Güvenli Yapı PLATO, kullanıcı yetkilendirme özelliği ve veri şifreleme yeteneğiyle güvenliğinizi üst düzey bir şekilde sağlamakla beraber, desteklediği dinamik veritabanı yapısı ve veri şifreleme desteğiyle de verilerinizi güvende olmasını sağlar.

Gözbebegi bir Ar-Ge "Hiçbir hazır yazılım bir firmanın profiline tam oturmaz!" kaidesinden çıktığımız bu yolda, geliştirdiğimiz merkezi yapay-zeka sistemleri sayesinde bütün müşterilerimize iş gücü yoğunluğumuza orantılı olarak, "özel proje" kapsamında PLATO Ticari Sistemlere entegre yazılımlar geliştirebiliyoruz.

Eğer beğendiyseniz; biz hep buradayız, bir kahve içmeye bekleriz.